I.Cassina HBZ Applaus x Quidam de Revel

  • MERRY
  • BRUIN
  • SPRING
  • 2013
  • Niveau B 1.00m
  • Stokmaat 160 cm
  • Levensnummer 528210004002678

Deze veiling is afgelopen

There are no bids yet. Be the first!

Beschrijving

Deze hele lieve 7 jarige KWPN merrie van Applaus x Quidam de Revel x Cassini I x Lord is niet alleen mooi gefokt in de vaderlijn. Haar moederlijn zit ook vol met fantastische sportpaarden en goedgekeurde hengsten, Zoals haar halfbroer Levall (v. For Pleasure BWP) goedgekeurd.

Grootmoeder G-Cassina is ook de moeder van de Zangersheide gekeurde hengst Expon (v. Linton) en 3 van haar nakomelingen springen minstens op 1.40m niveau waarvan 2 Grand Prix paarden! De meest bekende is Alpapillon Armani (v. Aldatus Z) die met Vincent Voorn fantastisch presteerde op de Olympische spelen van Hong Kong. Dit maakt het een zeer interessante merrie voor zowel sport als de fokkerij.
I. Cassina is een zeer getalenteerde merrie die misschien iets meer ervaring mocht hebben, maar ze is een on-ontdekte diamant.

Paard heeft een lichte singeldwang.

Extra informatie

Geslacht

Merrie

Geklasseerd

Ja

Specialisatie

Spring

STAMBOOM

Stamboom klik hier

Röntgenologische keuring