Pazzini Fürst Jazz x Zonik

  • HENGST
  • DONKERBRUIN
  • DRESSUUR
  • 10-04-2020
  • NIET geclasseerd
  • Stokmaat n.v.t.
  • Levensnummer 528003202001087

Deze veiling is afgelopen

Gebruikersnaam Biedingsbedrag Datum
d***********s 3.000,00 2020-07-24 17:48:24
Start veiling 3.000,00 2020-07-20 07:00:00

Beschrijving

Pazzini is een prachtig groot donkerbruin dressuur gefokt hengstveulen van Fürst Jazz x Zonik.
Hij is geboren op 10 april 2020, heeft een fijn karakter en komt veel in de hand.
Pazzini is een mooi gebouwd veulen, met een sterkte bovenlijn, een mooie schouder erin en staat keurig op zijn benen. Hij heeft veel ruimte in zijn bewegingen.

Vader Fürst Jazz (stokmaat 1.72) is een zoon van Fürst romancier x Painted Black x Jazz. Hij heeft inmiddels al meerdere zonen goedgekeurd bij diverse stamboeken. Hij komt uit de endy-stam waaruit vele goede sportpaarden, waaronder een aantal grand prix paarden en goedgekeurde hengsten komen. Fürst Jazz staat erom bekend veel beweging mee te geven aan zijn kinderen.

Moeder Juolita (stokmaat 1.77) , is een dochter van de bekende Glock’s Zonik, die goed presteert in de grand prix onder Edward Gal. Het is een lieve werkwillig merrie, en in het bezit van het D-OC predicaat. Moeders moeder is Frilita, een voorlopig keur merrie van Chello III. Vervolgens zien we de merrie Nikita, een keur merrie van Nimmerdor x Lucky Boy. Deze merrie is een volle zus van de kwpn goedgekeurde hengst Wellington.
Uit deze stam komen meerdere goede dressuurpaarden, welke onder andere op lichte tour niveau en grand prix niveau zijn uitgebracht. Tevens komen er meerdere internationale springpaarden uit deze stam.

Extra informatie

Geslacht

Hengst

Geklasseerd

Nee

Specialisatie

Dressuur

STAMBOOM

Stamboom klik hier